Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

UAP | februarie 24, 2018

Scroll to top

Top

Titularizări 2017

Titularizări 2017
Administrator

Rezultate Comisia Națională de Primiri și Titularizări în UAP – 24 octombrie 2017
ANEXA 1 – Filiale București

Admiși:

Filiala Arte Decorative București

  1. BUTUCARIU Diana Maria
  2. ILINCA Cristina Georgeta
  3. MARDARE Elena
  4. PAPASTERE Mădălina
  5. VOICU Valeria

Filiala Artă Plastică Religioasă și Restaurare

  1. DUMITRESCU Liviu Florin

Filiala Critică București

  1. BĂLOIU Porcișanu Raluca
  2. BELDIMAN Ioana Gabriela
  3. ENE Maria-Camelia
  4. LOTREANU Monica
  5. MARINACHE Oana
  6. MIREA Mădălina
  7. PLĂMĂDEALĂ Mihai
  8. POPESCU Ioana
  9. PREDESCU Ionela-Magdalena
  10. PROCA Mihaela Carmen

Filiala Grafică București

  1. ANDRONIC Ana Ștefania
  2. DOBRESCU Irina


Filiala Grafică Publicitară București

  1. UNGUREANU Bogdan-Alexandru

Filiala Multimedia București

  1. DOGARU Alexandra Cristina

 Filiala Pictură București

  1. ALEXANDRU Bogdan Georgian
  2. ANTONESCU Ion
  3. BĂLOIU Florea Adriana
  4. DOBRE Adriana
  5. DRAGNE M. Loredana
  6. GRIGORE Milena Rodica
  7. IONIȚĂ Bianca Maria
  8. LUPU Dragoș Nicolae
  9. MANEA Georgeta
  10. MEHEDINȚI Cătălina-Florentina
  11. NAGY Andreea
  12. NĂSTASE Alexandru Răzvan
  13. STOENESCU Florin
  14. TORACHIDIS Vera-Dorofteea
  15. ȚECA Alice
  16. VATAVU Naiana

Filiala Sculptură București

  1. BĂLAN Andrei
  2. BOLOCAN Ion
  3. CĂZĂNARU Alexandru
  4. SOARE Valentin

ANEXA 1_listă candidați admiși și respinși_ titularizări_București 2017

 

Rezultate Comisia Națională de Primiri și Titularizări în UAP – 24 octombrie 2017
ANEXA 2 – Filiale Teritoriu

Admiși:

Filiala ALBA IULIA

  1. ALDEA Dan Anghel
  2. BRETOIU Luminița

Filiala BACĂU

  1. OȚETEA Zînica Florentina
  2. PROCOP Natalia
  3. VOLOȘIN-CEMORTAN Elvira

Filiala BAIA MARE

  1. BALOGH Edgar Laszlo
  2. COVACI Paul
  3. HAȚEGANU Ovidiu
  4. MARCHIȘ Lucian Radu
  5. MUNTEAN Ioan
  6. PINTEAN Mirona Ioana

Filiala BRĂILA

  1. IANCU Carmen Raluca
  2. MACARIE Crenguța Corina

Filiala BUZĂU

  1. RUSU Nichita Ion
  2. TĂICUȚU Diana
  3. VLAD LEONTE Niculina

Filiala CONSTANȚA 1

  1. ALBU Eugeniu
  2. BARBU Dorin George
  3. BIDA Maria Adriana
  4. COICIU Maria
  5. COTAN Teodora
  6. GHEORGHE Georgeta Iuliana
  7. MACRI Laura
  8. MAIER Ioana
  9. ONESA Mihaela
  10. TUDORACHE Cristina
  11. TIȚOIU Tudor
  12. UNGUREANU Laura

Filiala CLUJ

  1. PURCARIU Sabina Ana

Filiala INTERJUDEȚEANA CLUJ-BISTRIȚA

  1. DARVAY TUNDE Margit
  2. MĂRGINEAN Maria
  3. MOLDOVAN Sever

Filiala CRAIOVA

  1. GHIȚULESCU Lucian
  2. ȘUȚĂ Aurelian Iulius

Filiala DEVA

  1. CÂRJOI Dan Ion
  2. COLOMAN SZTRHARSZKY Ernest
  3. DAVID Daniel
  4. ERCHEDI Sanda Lavinia
  5. JINARU Ivan
  6. MANEA Mugurel Emanuel
  7. MÎȚIU Dorin CRISTIAN
  8. NEALCOȘ Alina Octavia
  9. PÎRVA John
  10. ROȘIAN Radu

Filiala GALAȚI

  1. PASCALE Simona

Filiala GORJ

  1. CIOPLEA Cristina
  2. HUTIUM Florin
  3. POPESCU Lucica Ionela

Filiala IAȘI

  1. BOZ Lăcrămioara
  2. CERNAT George
  3. DRĂGAN Gheorghe
  4. ISTRATE Leonard
  5. OBREJA Gabriel
  6. OLARU Ioana Iulia
  7. PALAMAR Ioana
  8. PARASCAN Silviu
  9. PĂSTRĂGUȘ Mihai
  10. PETRACHI Florin
  11. POSTOLACHE Rodica
  12. ROMANESCU Geta
  13. SABIE Ovidiu
  14. ȘOPTELEA Liviu
  15. TIȚĂ Carmen
  16. VÂRTOSU Valentin

Filiala ORADEA

  1. ANDREI-ALDEA Dorina
  2. PANTEA Teodor Radu

Filiala PIATRA NEAMȚ

  1. GAVRILIU Oana Cătălina

Filiala PITEȘTI

  1. LUCICI Stela
  2. MIHĂIEȘTI DUMITRESCU Sorin

Filiala PLOIEȘTI

  1. MINCULESCU Dragoș
  2. RÂNDAȘU Daniela

Filiala SUCEAVA

  1. GORAȘ Eugenia
  2. PÂRVAN Lucica

Filiala TÎRGU MUREȘ

  1. BOROTEA Laura Adela
  2. CĂBUZ Annamaria
  3. CĂBUZ Andrea
  4. COZMA Ioan Dorel
  5. FLOREA Radu
  6. POP Gheorghe
  7. POP Rodica
  8. STĂNESCU Crina Rodica

Filiala TIMIȘOARA

  1. HOBLE Ana Domnica
  2. IANOVICI JECZA Sorina
  3. PÂRVULESCU CEICA Dorina Sabina
  4. PERCIUN Ioan
  5. SEPI Valeriu
  6. SUR Iulia
  7. TARHUNA Mihaela

Filiala TULCEA

  1. PAL Irina

Filiala VÂLCEA

  1. BOȘTINĂ MIELCIOIU Ion
  2. DIMULESCU Dan Virgiliu
  3. DUȚU Marcel
  4. IONESCU Irina
  5. SCHITEANU Claudiu

Filiala VRANCEA

  1. ARGHIRESCU (POPA) Gabriela
  2. DUMITRU Laura Elena
  3. DUMITRU Ștefan
  4. GALAN Gheorghiță
  5. GHEORGHINOIU Rodica
  6. RADOVAN Nicolae
  7. STOICIU Elena

Respinși:

Filiala ALBA IULIA

  1. MĂCINIC Eugen

Filiala ARAD

  1. BOȚAN Elena

Filiala BAIA MARE

  1. BOGZA Daniel
  2. NEACȘU Alexandra
  3. RAȚĂ Liviu
  4. TEMLE Elenuc Dănuț

Filiala BRĂILA

  1. MANZU Maria-Mădălina

Filiala BUZĂU

  1. ȘTEFANIU Steluța Filofteia

Filiala CONSTANȚA 1

  1. ARAMĂ PÂRVULEȚ Gabriela
  2. CĂLINESCU Ioana
  3. DOBRIN Mihaela
  4. ROCA Mihaela

Filiala CLUJ

  1. VULTUR Floarea
  2. VOLCINSCHI Anca

Filiala CRAIOVA

  1. DIMOIU Laurențiu Vasile

Filiala DEVA

  1. PANAITESCU Mihai
  2. POENAR Andreea

Filiala GALAȚI

  1. ANGHELUȚĂ Relu
  2. IONAȘCU Andreea
  3. ȘTEFAN Olimpia
  4. VOLCU PĂTRAȘCU Elisabeta

Filiala IAȘI

  1. ALUPOAIE Gheorghe
  2. ANTON Silvia
  3. ENE Liviu Adrian
  4. GHEORGHIȚĂ Cristian
  5. GRĂDINARU Dora
  6. MIRCEA Codrin
  7. OVADIUC Ana Maria
  8. PAVĂL Mihaela
  9. POPA Lily
  10. ȚUCULEANU Ana Maria

Filiala LUGOJ

  1. BLOCH Silvia Florentina
  2. COCIAN Georgeta

Filiala ORADEA

  1. FILIP Elena Iuliana
  2. PĂDUREAN Mariana

Filiala PLOIEȘTI

  1. ILIE Mihaela Cristina
  2. MACARI Teodor
  3. MAZURU Constantin

Filiala SUCEAVA

  1. GHEORGHIU Georgeta

Filiala TIMIȘOARA

  1. GĂUREAN Cristina Dora
  2. GIUCĂ Petru Tiberiu

Filiala VRANCEA

  1. KALANY Viorica Oana

 

ANEXA 2_listă candidați admiși și respinși_titularizări_Teritoriu 2017

Anunț important

privind actualizarea informațiilor personale de contact din baza de date,

Vă rugăm să ne transmiteți următoarele date pentru a putea actualiza baza de date a membrilor Uniunii Artiștilor Plastici din România, astfel: adresa de email; numere de telefon (fixe, mobile, atelier, etc); adresa de corespondență (de preferat copie după actul de identitate). Toate aceste informații vă rugăm să ni le trimite-ți la adresa de e-mail hr@uap.ro

privind transmiterea datelor pentru legitimații,

Pentru preschimbarea/tiparirea legitimațiilor noi de tip CARD, va rugăm să trimite-ți fotografia portret ăn format 3/4 cm cât și copia actului de identitate doar la adresa de e-mail: legitimatii@uap.ro Datele trimise către oricare alta adresă de email din domeniul @uap.ro, nu garantează că acestea ajunge la HR pentru prelucrare și tipărire, pentru ridicarea ei este necesară plata cotizației la zi.

 Vă reamintim că puteți să vă creați propria pagină de autor pe WWW.UAP.RO, astfel trimite-ți pe adresa de e-mail webmaster@uap.ro următoarele documente:
  • fotografie autor 1 buc.; fotografie lucrare reprezentativă 1 buc.; CV în română și CV în engleză; date de contact, adresă, telefoane (fix, mobil), adresă de e-mail, adresă site; scurt text critic sau de autor în română și engleză.