Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

UAP | septembrie 18, 2019

Scroll to top

Top

Rezultatele lucrărilor Comisiei Naționale de Primiri și Titularizări 2018

Rezultatele lucrărilor Comisiei Naționale de Primiri și Titularizări 2018
Administrator

Rezultatele lucrărilor Comisiei Naționale de Primiri și Titularizări în UAP din 17.04.2018 (Anexa 1 – Membri stagiari Filiale București)

 FILIALA ARTE DECORATIVE
ADMIȘI

  1. ANGHEL Cosmina Maria
  2. BĂDĂLĂU Steliana-Florentina
  3. BĂLAN Elena-Adriana
  4. POPA TITU Răzvan
  5. SUDRIU Lorena Loredana
  6. ȘOLALEA Rădița Cristina
  7. UNGUREANU Adelina
  8. ZAHN Andreea-Simona
  9. MUȘAT Mara Maria

 FILIALA ARTĂ PLASTICĂ RELIGIOASĂ ȘI RESTAURARE
ADMIȘI

  1. ANASTASE Irina-Otilia
  2. BĂTĂRIGĂ Ana Beatrice
  3. BOCA Cristian,
  4. COLTOFEAN Maria
  5. CORDUBAN Adrian
  6. DOBREAN Vasile
  7. DUDU Maria-Valentina
  8. ENĂCHESCU Raluca-Ioana
  9. GHEORGHE Ionela Cristina
  10. GRIGORE Aida Simona
  11. MOCANU Cătălin Georgian
  12. MOCANU Mihaela
  13. MUREȘAN Rodica-Constanța
  14. PINTILIE Violeta
  15. TÂRCAVU Marlena
  16. TRĂISTARU Silvia Ioana

 FILIALA CRITICĂ
ADMIȘI

  1. BĂRBULESCU Roxana
  2. BÂRCĂ Ana
  3. CERNĂIANU Emilia
  4. PUNGĂ Elena Doina

 FILIALA DESIGN
ADMIȘI

  1. ANDRONACHE Bianca
  2. FILAT Simina Irina
  3. IOȚA Doru Adrian
  4. BONCIU Laura
  5. LEFTER Anca Irina
  6. POLEAC Dalia
  7. SIMION BOERIU Alexandru
  8. ȘERBU Maria Cristina
  9. WAGNER Ana

 FILIALA GRAFICĂ
ADMIȘI

  1. DELIU Dorel-Cristian
  2. FERENCZ Zoltan
  3. GHEGU Luciana
  4. GRIGORAȘ Theodor
  5. MATEI Luana Diana
  6. OANCEA Maria Ioana
  7. PERȘA Luminița-Valeria
  8. SIMON Iancu-Marian
  9. STOICIU Georgeta Anastasia
  10. VLADU Adriana Anca

FILIALA GRAFICĂ PUBLICITARĂ
ADMIȘI

  1. MATEȘ-STANCIU Ovidiu

 FILIALA MULTIMEDIA

ADMIȘI

  1. PETROVICI-POPESCU Sever
  2. CENGHER Dorin Mihai
  3. NEDELCU Andrei Alexandru
  4. NEGUȚ Sebastian-Codruț

 FILIALA PICTURĂ
ADMIȘI

  1. ANDRONIC Bogdan
  2. BĂDESCU Dalina
  3. BĂJENARU Raluca Michaela
  4. BÎZGU George
  5. BOAR Răzvan
  6. CARP Violeta
  7. CAZACINCU Bogdan
  8. CONSTANTIN Bianca-Andreea
  9. CRUCEANU Ioana-Georgiana
  10. HAMSEA Lucian Christian
  11. HRISAV Lucian
  12. JUNCU Lucia
  13. LEMNARU Diana Gabriela
  14. LUNGU Alina-Ada
  15. MATEȘ STANCIU Brândușa
  16. PANDELE Radu
  17. PARFENII Nicolai
  18. PETROVICI-POPESCU Ana
  19. PITRU Marius
  20. POPA-ZEVIDEANU Ion
  21. SIMION Eduard Andrei
  22. STĂNCULESCU MARTA
  23. SU Yan
  24. ȘTEFAN Eugen-Teodor
  25. VOICILĂ Veronica Nicoleta

 FILIALA SCULPTURĂ
ADMIȘI

  1. CRISTEA Iulian
  2. TOADER Ovidiu Ștefan
  3. TURCEA Mihai Bogdan

Rezultatele lucrărilor Comisiei Naționale de Primiri și Titularizări în UAP din 17.04.2018
(Anexa 2 – Membri stagiari Filiale Teritoriale)

 
Filiala ALBA IULIA
ADMIȘI

  1. BARTOC Ioan Horia
  2. BOGDAN GANDU Gelu
  3. ORTELECAN Dana
  4. SUCIU Ana Marilena

Filiala ARAD
ADMIȘI

  1. LEONTE Liviu

Filiala BAIA MARE
ADMIȘI

  1. BUSUIOC Cristina Oana
  2. GHEȚIE Silviu
  3. HRIȘCĂ Orhideia
  4. IRIMUȘ Diana Mara
  5. MARTON Viorel Simion
  6. MODYRKA Alina
  7. NAGY Anamaria
  8. PICU Ioan Pavel
  9. RADU Sergiu
  10. VASVARI Elisabeta

Filiala BRAȘOV
ADMIȘI

  1. BARTHA Biborka
  2. BLIDARU Silviu-Nicolae

 RESPINȘI

  1. GYULAI NAGY Margareta
  2. MÎȚU COȘCA Nicușor

Filiala BRĂILA
ADMIȘI

  1. CARSTIUC Maricica
  2. CARSTIUC Sorinel
  3. GIOL Florentina Eugenia

 RESPINȘI

  1. MĂRĂCINEANU Walter Stelian
  2. PĂTRĂȘCAN Costel Emilian
  3. STEJERAN Narcisa

Filiala BUZĂU
ADMIȘI

  1. POPA Emil

 RESPINȘI

  1. BARBU Alina Elena

Filiala CONSTANȚA 1
ADMIȘI

  1. FILIP Anca
  2. IVANOV Alexandra
  3. LEȚU Adelina
  4. ȘUȘU Cosmin

Filiala CONSTANȚA
ADMIȘI

  1. CIUȘTEA Mihaela
  2. GRIGORE Marcel

Filiala CLUJ
ADMIȘI

  1. DRAGOMIR Sabina Elena
  2. GULEȘ Mihai
  3. HOHA Andreea
  4. ISTRATE Iulia
  5. KOVATS Gizella
  6. MOLDOVAN Timea
  7. POP Teodora
  8. PROFIR Zinaida

Filiala Interjudețeană CLUJ – BISTRIȚA
ADMIȘI

  1. BOSCOR Constantin Florea
  2. DUDA VASILE
  3. MARINCA Elena

 Filiala CRAIOVA
ADMIȘI

  1. BĂDESCU Alexandrina

Filiala DEVA
ADMIȘI

  1. CRĂCIUN Decebal
  2. NELEAGĂ Doina
  3. OLARIU Marius
  4. SĂVESCU Florian
  5. TRANC Horea Ștefan

Filiala GALAȚI
ADMIȘI

  1. CULIȚĂ Cristiana-Ștefania
  2. DRĂGUȘIN Miruna
  3. LUPU Vasile Marius
  4. RADU Claudiu Viorel
  5. MITROFAN Ionuț – DA

 RESPINȘI

  1. POPA Camelia
  2. POPESCU Iulia Cristina

Filiala IAȘI
ADMIȘI

  1. ANDRONIC Mădălina Lucia
  2. CAZACU Lilia
  3. CHIRIAC Otilia Viorica
  4. DRINCEANU Ana Sabina
  5. GERMAN Lavinia Cristina
  6. LAZARI Mihail
  7. NISTOR Daniel
  8. PRODAN Florin
  9. SCUTELNICU Constanța Adina
  10. SOREANU Cătălin Florin
  11. ȘTEFĂNESCU Mirela Adriana
  12. TABĂRĂ Relu
  13. PETROVICI Marian
  14. ROMANIUC Ciprian

 RESPINȘI

  1. RUSU Marina
  2. LUNGU Cătălin Lucian
  3. MĂRIC Ioan
  4. TEODORESCU Florin

Filiala MIERCUREA CIUC
ADMIȘI

  1. BAKO Clara Lidia
  2. SOLYOM Zsuzsanna

Filiala ORADEA
ADMIȘI

  1. BOȚOG Mircea
  2. BRADEA Adrian
  3. BRONȚ Maria
  4. CORB Liliana
  5. HORA Dan
  6. JORDAN Gabriel
  7. MARTIN Laura
  8. MARTIN Darius
  9. MORUȚ Ieronim
  10. PIRTEA Maria
  11. PONGRAZ Ludovic
  12. ROMAN Vasilica
  13. SAVIN Cristina
  14. SLEZINGER Marcel
  15. VASILE Gheorghe
  16. VLAD Petru Daniel

Filiala PIATRA NEAMȚ
ADMIȘI

  1. BÎRLIBA G. Gigel

Filiala REȘIȚA
ADMIȘI

  1. BRICI Daniel
  2. KNEIPP Peter
  3. MANDICI Vasile
  4. PIPERIU Bogdan

 Filiala SATU MARE
ADMIȘI

  1. CIUBOTARU Andrei Alexandru
  2. COSMA Dan Marius
  3. TALPOS Elisabeta
  4. TAMASAN Daniela Andrea

 Filiala SIBIU
ADMIȘI

  1. LUCA Sabin Adrian
  2. OROS Viorel Mihai Florin

Filiala TIMIȘOARA
ADMIȘI

  1. AKIL Omaia
  2. BĂNCILĂ Răzvan Andrei
  3. BORSANU Ligia-Victoria
  4. CĂRĂBEȚ Ovidiu Nicolae
  5. GIOSAN Alexandra
  6. HARJA Tatiana Diana
  7. MERȘA Caius Ovidiu
  8. STĂNULEȚ Mircea Andrei

 
RESPINȘI

  1. COSMESCU Elena

Filiala TÎRGU JIU
ADMIȘI

  1. PLĂVEȚI Mihai

Filiala TÎRGU MUREȘ
ADMIȘI

  1. AITAI Lorincz

Filiala VÎLCEA
ADMIȘI

  1. CANTEA Augustin Cătălin
  2. OLTEANU Elena Carmen
  3. VELCESCU Leonard

 
RESPINȘI

GEODESCU Cătălina Cristiana

CONTESTAȚII TITULARIZARE (Anexa 3 – Contestații Titularizare 2017)

ADMIȘI

  1. ARAMA Gabriela Liliana – Filiala Constanța 1 – DA
  2. BOZGA – TERKEL Daniel – Filiala Baia Mare – DA
  3. CĂLINESCU Ioana – Filiala Constanța 1 – DA
  4. FILIP Elena Iuliana – Filiala Oradea – DA
  5. PANAITESCU Mihai – Filiala Deva – DA
  6. POENAR Andreea – Filiala Deva – DA

RESPINȘI

  1. ANDREI HEDERFAI Ionela Gabriela – Filiala Constanța – NU
  2. DOBRIN Mihaela – Filiala Constanța 1 – NU
  3. GHEORGHIȚĂ Cristian – Filiala Iași – NU
  4. ROCA Mihaela – Filiala Constanța – NU