Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

UAP | 05/03/2024

Scroll to top

Top

Programul expozițonal Centrul Artelor Vizuale - UAP

Programul expozițonal Centrul Artelor Vizuale
Doctor

PROGRAMĂRI EXPOZIȚII GALERIA CENTRUL ARTELOR VIZUALE – PARTER 2024

NR. CRT.PERIOADAARTISTOBS.CURATOR
15.01. – 26.01S. IENULESCUGRUPIENULESCU
29.01. – 09.02.NICOLAE TRUȚĂRETROSPECTIVĂANDREI TUDORAN
12.02. – 23.02.ILIE BRĂNESCU + ARSENIA BRĂNESCUGRUPBRĂNESCU
26.02. – 08.03.MURIVALEPERSONALĂ
11.03. – 22.03.GRUP 21GRUPROXANA BARBU
25.03. – 05.04.HORIA CRISTINAPERSONALĂ
08.04. – 19.04.FRĂȚILĂ + BOTEZATGRUPFRĂȚILĂ
22.04. – 10.05.IOANA STREINUGRUPIOANA STREINU
13.05. – 24.05.MANUELA MOSCALGRUPM. MOSCAL
27.05. – 07.06.BARB + F. MOCANUGRUPBARB + MOCANU
10.06. – 21.06.FILIALA PICTURĂ BUCUREȘTIGRUPFILIALA PICTURĂ BUCUREȘTI
24.06. – 05.07.UNARTE PICTURĂGRUPANDREI TUDORAN
08.07. – 19.07.MIHAELA CONSTANTINGRUPM. CONSTANTIN
22.07. – 02.08.BACIU + GOIAGRUPBACIU
05.08. – 16.08.OANA FORGACI – PAVELESCUPERSONALĂ
19.08. – 30.08.MEHEDINȚI + IORDACHE + ALBU + LUPUGRUPLUPU
02.09. – 13.09.GHEORGHE COMANPERSONALĂ
16.09. – 27.09.ION ACHIȚENIEPERSONALĂ
30.09. – 11.10.GEORGE MOSCALPERSONALĂ
14.10. – 25.10.SNACGRUPUAP
28.10. – 08.11.SNACGRUPUAP
11.11. – 22.11.GRAFICĂ CONTEMPORANĂGRUPI.CUCIURCĂ
25.11. – 06.12.FILIALA PICTURĂ BUCUREȘTIGRUPFILIALA PICTURĂ BUCUREȘTI
09.12. – 20.12.A. ROMOCEANGRUPROMOCEAN

PROGRAMĂRI EXPOZIȚII GALERIA CENTRUL ARTELOR VIZUALE – ETAJ 2024

NR. CRT.PERIOADAARTISTOBS.CURATOR
15.01. – 26.01S. IENULESCUGRUPIENULESCU
29.01. – 09.02.ELENA LUPAȘCUGRUPLUPAȘCU
12.02. – 23.02.ALEX. CERNATPERSONALĂ
26.02. – 08.03.MURIVALEPERSONALĂ
11.03. – 22.03.GRUP 21GRUPROXANA BARBU
25.03. – 05.04.CRISTIAN BRĂNESCUPERSONALĂ
08.04. – 19.04.FRĂȚILĂ + BOTEZATGRUPFRĂȚILĂ
22.04. – 10.05.LUCREȚIA MAIORESCUPERSONALĂ
13.05. – 24.05.CĂTĂLIN BĂLESCUMASTER UNARTECĂTĂLIN BĂLESCU
27.05. – 07.06.ANDREA NAGYGRUPA. NAGY
10.06. – 21.06.FILIALA PICTURĂ BUCUREȘTIGRUPFILIALA PICTURĂ BUCUREȘTI
24.06. – 05.07.UNARTE PICTURĂGRUPANDREI TUDORAN
08.07. – 19.07.MEHEDINȚIPERSONALĂ
22.07. – 02.08.BACIU + GOIAGRUPBACIU
05.08. – 16.08.BUTA MIOARA ROXANAPERSONALĂ
19.08. – 30.08.ELENA LUPAȘCUPERSONALĂ
02.09. – 13.09.GHEORGHE COMANPERSONALĂ
16.09. – 27.09.ACHIȚENIE + INVITAȚIIGRUPACHIȚENIE
30.09. – 11.10.G. MOSCALPERSONALĂ
14.10. – 25.10.SNAC
UAP
28.10. – 08.11.SNAC
UAP
11.11. – 22.11.GRAFICĂ CONTEMPORANĂGRUPI.CUCIURCĂ
25.11. – 06.12.FILIALA PICTURĂ BUCUREȘTIGRUPFILIALA PICTURĂ BUCUREȘTI
09.12. – 20.12.A. ROMOCEANGRUPROMOCEAN